VAMPIRE DIARIES Strona Główna
Poprzedni temat «» Następny temat
Dzika rzeka
Autor Wiadomość
Vampire Diaries


special

x

Wysłany: 19 Czerwiec 2017   Dzika rzeka
  
  
Vampire

  
Diaries


* * *

 
   Podziel się na:  
David Allen
[Usunięty]

Wysłany: 21 Czerwiec 2017   

#2

Cichą wodą nie można nazwać pewnej przestarzałej wampirzycy, która najpewniej chciała się utożsamić z Dziką Rzeką. Szkoda tylko, że na dziki element przyrody wybrała wieloryba, Może i rozmiar się zgadzał, ale jęki godowe miała o wiele, wiele gorsze. Szkoda, że własnie te jęki zbawiły Dave do tego miejsca. Oczywiście podchodząc nie miał myśli o, zaliczę kogoś z nadwagą, chłopak chciał po prostu uratować orkę. Dopiero potem do niego doszło, że takie zwierzęta nie żyją przy rzekach.
Teraz jednak było za późno. W samych kąpielówkach stał na ciepłym piachu, a kiedy tańczył tango ze śmiercią kamienie nieprzyjemnie wbijały mu się w podeszwy stóp. O ile siłowanie się z nadnaturalną suczką można nazwać "tangiem" to właśnie tak było. David trzymał kołek w ręku, a facetka o nawet niezłej dupie miała dość siły, by mu się oprzeć. Jego ciało powoli zaczynało błyszczeć od kropelek potu, a mięśnie brzucha układały się w łady kaloryfer, gdy łowca wykonywał gwałtowniejsze ruchy. W końcu podciął kobietę, która upadła i korzystając z okazji David ją przygwoździł. Siedział okrakiem na jej kroczu. Pochylony nad nią mógł patrzeć jednocześnie w jej piersi i twarz.
Mężczyzna nie potrafił jej po prostu zabić. Czuł, że najpierw musi wykorzystać jej usta.
 
   Podziel się na:  
Ludmila Bronislavova
[Usunięty]

Wysłany: 24 Czerwiec 2017   

+18
Przed wykręceniem jąder Gabrysia, ale po obsikaniu Grilla
Kreacja
Próbowała panować nad własnym moczem. Ćwiczyła tę umiejętność regularnie i sukcesywnie zaczęła widzieć efekty. Jej zwieracze stały się sprawniejsze, choć wciąż niekiedy odmawiały posłuszeństwa, ale, jak to mówią, ze szmaty jedwabiu nie zrobisz. Przysiadła na skałce i poczęła powoli, z pełną świadomością oddawać mocz. Skupiała się na każdej kropelce. Wtem nagle zatrzymała strumień i z całych sił próbowała sprawić, by nie uronić ani jednej kropelki. - Hurra! Udało się! Ihaa! Ihaa! - zaczęła podskakiwać, dumna ze swojego osiągnięcia. Jednak passę radości i euforii przerwał jej jakiś dyndal, który wyglądał jak świeża beza, zaś śmierdział jak stara proteza. Tak śmierdzą tylko ludzie. Cóż, nie to, że Ludmila ma coś do ludzi, sama nim była, ale od kiedy stała się chodzącym piecem gazowym, homo sapiensy jej śmierdzą. Ów był wyjątkowo hardy i rzucił się na nią z kawałkiem badyla, jak neandertalczyk na mamuta. - O ty pierdolcu! Jam Pańcia Nikosi, ty dzikus z Afryki, wyjeb się na łeb! - przeklęła ów dyndala, siłując się z nim, co było nieco bez sensu, bo gdyby chciała to jebłaby go hen jak Hołposie, ale ta walka podniecała ją nieznacznie. Złapała go za rękę i lekko wykręciła, ale on w tej chwili zadał jej lekką ranę tym drewnianym kłakiem. - Już... Nie... Żyjesz! - warknęła, po czym wlazła mu kroczem na łeb i przewróciła, sama lądując utytłana w tlenku wodoru. Zdjęła mu gacie, po czym swoim ostrym pazurem przejechała mu po jego kaszance. O tak, chciała teraz usmażyć porządną kaszankę - krwistą, grubą kaszankę! - Jestem... Najlepszą patelnią na świecie! - wydusiła z siebie, przytrzymując neandertalczyka za łeb. Sama w międzyczasie zdjęła swój strój, by lepiej poczuć ogień, który w niej buchał. Udało jej się złapać badyl, który wypadł homo sapiensowi z ręki, gdy go znokautowała, po czym włożyła go sobie do buzi. Wyglądała teraz jak soczysta locha z jabłkiem w ryju. To ją podniecało. Czekała na ruch dzikusa. Niech zabierze ją do jego własnej, pierdolonej Afryki!
 
   Podziel się na:  
David Allen
[Usunięty]

Wysłany: 27 Czerwiec 2017   

18+

Chyba nikt nie mógł się spodziewać takiego obrotu spraw. Kobieta, która jakimś cudem mówiła, a nie szczekała okazała się bardziej niebezpieczna niż David podejrzewał wcześniej, kiedy zwabiły go wielorybie ryki. Wampirzyca (a może i też chory pojeb z manią kontrolowania wszystkiego) wykrzyknęła jakieś słowa i mimo, iż łowca znał znaczenie każdego z nich to po sklejeniu w całość traciła sens. Za to mężczyzna krzyknął bardzo donośnie i nader zrozumiale, gdy jego ręka została wykręcona. - Ty niedojebana wołowino!- Chyba nie słyszał łamiącej się kości, dobry znak. Chociaż okrzyki typu "już nie żyjesz" uwolniły mózgownicę bruneta od pozytywnych myśli. Poczuł tylko jak bodajże sto kilo żywej wagi wchodzi mu na głowę. Darł się, krzyczał, kiwał gwałtownie głową. Wszystko to nieskuteczne przypominało upośledzoną minetę. Chociaż ten jasnowłosy szatański skurwiel miał pizdę przypominającą ul, wagina informowała o kilkudziesięcioletnim stażu w tanim burdelu, a zapach pewnie dałby radę zabić to David wsadziłby tam język z chęcią. A potem nie tylko język.
- Pierdolnięta na umyśle Buszmenko! - wrzasnął, kiedy jego magiczną pałkę przeszył ból, ciągnący się wzdłuż rosnącej erekcji. Ten ból, taka dominacja. Dave to podniecało. Lubił czuć na sobie wszystkie negatywne emocje starszych kochanek, które się na nim wyżywały. Kołek wypadł mu z ręki, a blond bestia wsadziła go sobie do ryja. Wyglądała jak gruby przedszkolak, który znęca się nad mniejszymi, biorąc ich zabawki do buzi. Pedofilia była mniej podniecająca. Jednak Allen wsadził rozebranej potworzy język do pizdy i rozpoczął penetrację wnętrza różowej jaskini. Najpierw polizał zewnątrz, a następnie brutalnie wepchnął swój narząd między jej wargi sromowe i zaczął lizanie łechtaczki. Przypominało to szybkie oblizywanie lizaka. Zdrową ręką sięgnął do sutek niebezpiecznej kochanki i delikatnie je wykręcał. Jego penis niemalże w pełnej okazałości jebany przez wiatr i krwawiący, boleśnie przypominał o swoim istnieniu, ale również wzmagał podniecenie, przez co język Dave zachowywał się sprawniej niż zawsze.
 
   Podziel się na:  
Remy Moonlight


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Remy
ZAWÓD – seryjny zabójca
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – czarny charakter
krew ludzka


ZAGRAJ ZE MNĄ

nie ma

20/540 lat/a

M U L T I K O N T A
Rosalie, Vicki, Andy, Warrick

Wysłany: 5 Styczeń 2018   
  
  
Remy

  
Moonlight


/Po grze z Astrid/

Właściwie Remy nie wiedział po co tu przyszedł. Z tego co wiedział Astrid gdzieś wyjechała, bo dostała dziwny telefon. Jeśli chodziło o Freye, to ona jak kot chodzi własnymi drogami.
Jakoś nie był pewny co do uczucia do Astrid. Może to tylko potrzeba by nie być samemu. Dziewczyna tak naprawdę miała całe życie przed sobą, a wampir przecież jej odbierze przez spotykanie się z nim oraz potem w ostateczności przemieni ją.
Może powinien rozejrzeć się za wampirzycą? To nie był zły pomysł...
Usiadł sobie na brzegu i rozmyślał.
Umyślił sobie, że zawsze musi się wkopać. Jak nie z Katheriną, to z kolorowłosą, a teraz z blondyną. Może wyjazd by dobrze mu zrobił. Zostawił by wszystko za sobą. Zaczął wszystko od nowa. Samotnie to samotnie, ale bez kobiet.
To tak naprawdę była niezła myśl, ale czy uda mu się ją spełnić. To się okaże.
_________________

I'M A MONSTER
Would you love a monsterman? Could you understand the beauty of the beast. I would do it all for you, would you do it all. Do it all for me.


 
   Podziel się na:  
Katherine Pierce


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Kath
ZAWÓD – brak
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – protagonista

ZAGRAJ ZE MNĄ

Elijah

19 lat/a

M U L T I K O N T A
Brak

Wysłany: 13 Styczeń 2018   
  
  
Katherine

  
Pierce


Katherine co prawda nie chciała tego robić, bo dobrze znała podejście mężczyzny do obecnej sytuacji, ale tutaj nie chodzilo teraz o nią, a o ich córkę, a to przeważało. W końcu powinien wiedzieć, że Nadia żyje i jest tu w mieście. Może akurat będzie chciał nawiązać z nią jakiś kontakt, a nawet zbliżyć się do niej i zbudowac na nowo relacje ojciec-córka. Postanowiła więc pójść na spacer i przemyśleć sobie czy na pewno powinna do niego sie z tym zwrócić czy może pozwolic Nadii by go zaskoczyć. Widocznie jednak pierwsza wersja była lepsza, ponieważ nieoczekiwanie spotkała go właśnie na swojej drodze. Skoro tak, to będzie musiała osobiście przekazać mu tą ważną informację.
- Mam ci coś ważnego do powiedzenia - zaczęła podchodząc do niego, kiedy ten był odwrócony do niej plecami i jeszcze jej nie zauważył.
- Chodzi o naszą córkę - podała temat ich rozmowy bez owijania zakładając dłonie na piersiach i spoglądając na niego. Naprawdę nie chciała być negatywnie do niego nastawiona, ale skoro on cały czas był wobec niej... to co mogła zrobić?
_________________
<fieldset style="width:260px; border-top:1px solid #bcbcbc; border-left:0px; border-right:0px; border-bottom:0px; padding-left:1px; padding-right:1px;margin-top:-2px"><legend align="center"><div style="font-size:14px; font-family:Georgia; color:#CE8F75">Katherine Pierce</legend><div style="margin-top:-5px; line-height:85%;font-family:Constantia; font-size:11px;text-transform:lowercase;text-align:justify;color:#848484">Being happy  <span style="color:#778A9F"> never goes out of style</fieldset>
 
   Podziel się na:  
Remy Moonlight


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Remy
ZAWÓD – seryjny zabójca
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – czarny charakter
krew ludzka


ZAGRAJ ZE MNĄ

nie ma

20/540 lat/a

M U L T I K O N T A
Rosalie, Vicki, Andy, Warrick

Wysłany: 13 Styczeń 2018   
  
  
Remy

  
Moonlight


Remy nie spodziewał się Katheriny tutaj. Po ostatnim oczernianiu go przez nią co skończyło się skręceniem karku nie myślał, że ją tak szybko zobaczy.
Nie miał chęci z nią gadać.
Odwròcił się gdy usłyszał głos swojej dawnej miłości.
- Mam nadzieję, że to naprawdę ważna sprawa. Nie mam chęci na pogaduszki z Tobą. - odrzekł.
Gdy usłyszał dalsze słowa Katheriny zrobił większe oczy.
- Jak to? To ona jest tutaj czy w Mystic Falls? - zapytał.
O dziewczynie mogli rozmawiać, a o innych temat pożycia Kath i jej partnera. Akurat to go nie obchodziło.
Ostatnimy czas ciężko mu było miał wampira do opieki, a poza tym Astrid gdzieś znòw przepadła.
_________________

I'M A MONSTER
Would you love a monsterman? Could you understand the beauty of the beast. I would do it all for you, would you do it all. Do it all for me.


 
   Podziel się na:  
Katherine Pierce


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Kath
ZAWÓD – brak
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – protagonista

ZAGRAJ ZE MNĄ

Elijah

19 lat/a

M U L T I K O N T A
Brak

Wysłany: 14 Styczeń 2018   
  
  
Katherine

  
Pierce


Domyśliła się, że wampir nie będzie zadowolony z takiego obrotu spraw. W końcu ich stosunki ostatecznie się na tyle pogorszyły, że ostatnio nie byli w stanie ze sobą już normalnie rozmawiać, a przecież to podstawa. Musieli zacząć zachowywać się, jak dorośli ludzie, nie jak dzieci, którymi już dawno nie są.
- Uwierz mi, że to też nie jest dla mnie łatwa sytuacja, ale stwierdziłam, że powinieneś wiedzieć, bo w końcu to również i twoja córka - zaczęła siadając na brzegu rzeki. Na moment zapomniała o tym, że ostatnio skręcił jej kark, tylko wolała skupić się na razie na rozmowie o Nadii, a później na pewno o tym wspomni.
- Wróciła, jakimś cudem mnie znalazła, a byłam przekonana, że nie żyje... W końcu szukałam ją wtedy tyle czasu, przeczesałam każdy dom w Bułgarii i nic.. - stwierdziła kręcąc głową i patrząc na płynącą rzekę. Nadal nie mogła uwierzyć w tak wielkie szczęście. Nadia był oczkiem w jej głowie już w momencie, w którym dowiedziala się, że jest w ciąży. Już wtedy ją pokochała.
- Powiedziałam jej o tobie i dałam jej namiary, więc możesz sie jej spodziewać w najbliższym czasie - wróciła do niego wzrokiem opierając się dłońmi o ziemie.
- Przy ostatniej rozmowie starałam się być miła, a ty mi skręciłeś kark.. ja bym tego nie zrobiła - dodała na samym końcu bardzo spokojnie i jednoczesnie bez żadnego o dziwo zarzutu w jego stronę w głosie.
_________________
<fieldset style="width:260px; border-top:1px solid #bcbcbc; border-left:0px; border-right:0px; border-bottom:0px; padding-left:1px; padding-right:1px;margin-top:-2px"><legend align="center"><div style="font-size:14px; font-family:Georgia; color:#CE8F75">Katherine Pierce</legend><div style="margin-top:-5px; line-height:85%;font-family:Constantia; font-size:11px;text-transform:lowercase;text-align:justify;color:#848484">Being happy  <span style="color:#778A9F"> never goes out of style</fieldset>
 
   Podziel się na:  
Remy Moonlight


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Remy
ZAWÓD – seryjny zabójca
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – czarny charakter
krew ludzka


ZAGRAJ ZE MNĄ

nie ma

20/540 lat/a

M U L T I K O N T A
Rosalie, Vicki, Andy, Warrick

Wysłany: 15 Styczeń 2018   
  
  
Remy

  
Moonlight


Remy zachowywał się jak zachowywał. Zamknięcie go przez wilkołaki uczyniło swoje. Jakoś jego była nie umiała tego zrozumieć, szkoda.
- Świta mi, że coś wspominałaś kiedyś, że mieliśmy córkę - przyznał.
Zamyślił się i sięgnął pamięcią do tego okresu. Wysłuchał wszystkiego co mówiła Katherina.
-Ok wdzięczny jestem, że jesteś tak wspaniałomyślna i pomyślałaś o mnie jako rodzicu Nadii. Będę ją wypatrywał, a szybciej dostanę jakąś wiadomość, bo pewnie dałaś jej mój numer komórki - skwitował.
Cóż... jakieś teraz wampir miał mieszane uczucia, co do tego wszystkiego. Nie wiedział czy chce utrzymywać kontakt ani z Kath ani z córką, którą w życiu nie widział. Poczekamy zobaczymy.
Potem jak usłyszał o tym jak skręcił jej kark westchnął.
- Następnym razem nie porównuj mnie do swojego partnera i nie interesuj się moim sprawami - przyznał chłodno.
Tak naprawdę nic ich już nie łączyło. Kol bardzo sprytnie wykasował miłość do Pierce.
- Cóż... powiem Ci tyle Ty więcej uczyniłaś niż skręcenie mi karku, mianowicie wbiłaś mi nóż w plecy. No, ale to przeszłość. Nic do Ciebie nie czuję, więc rozejdźmy się normalnych, zgodnych warunkach. Widać tak musiało być, a Ty nigdy nie byłaś moja, więc... to wszystko. - wyznał.
Moonlight mówiąc te słowa nic nie czuł. Teraz Katherina mogła być z kim chce, jego to nie obchodziło.
_________________

I'M A MONSTER
Would you love a monsterman? Could you understand the beauty of the beast. I would do it all for you, would you do it all. Do it all for me.


 
   Podziel się na:  
Katherine Pierce


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Kath
ZAWÓD – brak
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – protagonista

ZAGRAJ ZE MNĄ

Elijah

19 lat/a

M U L T I K O N T A
Brak

Wysłany: 15 Styczeń 2018   
  
  
Katherine

  
Pierce


Katherine nie myślała o tym w ten sposób. Miała ostatnio wiele na głowie i nie miała czasu wracać myślami do przeszłości. Cudem udało jej się uratowac duszę swojej siostry i na razie tylko to się liczyło. Będzie musiała jeszcze stawić czoła warunkom Klausa, jakie pewnie postawi w zamian za pomoc Mazikeen.
- Oh.. jak miło, że podziękowałeś. Skoro nie chcesz żebym następnym razem informowała cię o tak ważnych rzeczach, to powiedz. Szkoda tylko Nadii, bo ona ma pewnie nadzieję, że ucieszysz się z tego, że żyje.. Ale to już twój problem. Jeśli nie chcesz z nią utrzymywać kontaktu, to powiedz wprost i nie łam jej serca, wystarczająco już wycierpiała - wstała i spojrzała na niego z widoczną powag, kiedy poczuła niemałą ironię w jego głosie. Mimo wszystko liczyła, że Remy inaczej zareaguje, ale no...
- Nigdy cię do niego nie porównywałam, a wtedy.. wtedy chodziło mi o coś zupełnie innego. Z resztą... I tak jesteś przecież negatywnie nastawiony do mnie i cokolwiek ci powiem na swoją obronę, to i tak pewnie tego nie zaakceptujesz - westchnęła tylko cicho spoglądając na niego.
- Wiesz jaka jest prawda? Gdybyś nic do mnie nie miał i zapomniał o przeszłości, to twoje słowa nie byłyby teraz w stosunku do mnie takie chłodne - zauważyła stwierdzając tylko fakt i patrząc na niego z małym westchnięciem.
_________________
<fieldset style="width:260px; border-top:1px solid #bcbcbc; border-left:0px; border-right:0px; border-bottom:0px; padding-left:1px; padding-right:1px;margin-top:-2px"><legend align="center"><div style="font-size:14px; font-family:Georgia; color:#CE8F75">Katherine Pierce</legend><div style="margin-top:-5px; line-height:85%;font-family:Constantia; font-size:11px;text-transform:lowercase;text-align:justify;color:#848484">Being happy  <span style="color:#778A9F"> never goes out of style</fieldset>
 
   Podziel się na:  
Remy Moonlight


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Remy
ZAWÓD – seryjny zabójca
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – czarny charakter
krew ludzka


ZAGRAJ ZE MNĄ

nie ma

20/540 lat/a

M U L T I K O N T A
Rosalie, Vicki, Andy, Warrick

Wysłany: 16 Styczeń 2018   
  
  
Remy

  
Moonlight


Remy westchnął. Już nie miał siły do wampirzycy. Może lepiej, że nie są już razem. Widać tak już musiało być.
- Źle się wysłowiłowiłem. Kiedyś jak mi mòwiłaś po prostu myślałem, że to żart i niedowierzałem. Teraz jest zaskoczony, naprawdę chce ją poznać - przyznał się w końcu.
Zastanowił się, chciał wiedzieć co ukrywała.
- To powiedz o co Ci wtedy chodziło? - zapytał.
Powoli podszedł do wampirzycy. Wziął ją za ręcę.
- Nawet nie wiesz jak mi trudno w tej sytuacji. Dla niektòrych wyrażanie się jest łatwe, ale nie dla mnie.
Chce Ci powiedzieć, że nie chce drzeć kotòw z Tobą, naprawdę cieszę się, że ułożyło Ci się i jesteś szczęśliwa. Ostatnim czasy mam wrażenie, że ktoś mi grzebał w głowie
- odrzekł.
Widać było, że Remy'iego dużo kosztowało. W oczach jego było widać prawdę.
_________________

I'M A MONSTER
Would you love a monsterman? Could you understand the beauty of the beast. I would do it all for you, would you do it all. Do it all for me.


 
   Podziel się na:  
Katherine Pierce


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Kath
ZAWÓD – brak
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – protagonista

ZAGRAJ ZE MNĄ

Elijah

19 lat/a

M U L T I K O N T A
Brak

Wysłany: 16 Styczeń 2018   
  
  
Katherine

  
Pierce


Katherine już też nie miała siły się kłócić. Liczyła na to, że w końcu dojdą do porozumienia. Ileż można było wylewać na siebie jadu? Byli dorośli, każdy miał z nich swoje życie i lepiej żeby zaakceptowali ten fakt. Z resztą tak będzie najlepiej do Nadii, która dopiero co wróciła i chciała poznać swoich rodziców. Po co dawać jej kolejne powody do zmartwień? Ona wystarczająco już się wycierpiała i nie zasłużyła na kolejne problemy.
-Remy... przestańmy już zachowywać się jak dzieci i bądźmy dorośli. To co się stało... Ja wiem, że to nie jest dla ciebie łatwe i że bardzo cię skrzywdziłam, ale uwierz, że wcale tego nie planowałam, naprawdę. Nie chcę żebyś uważał mnie za wroga, bo nim nie jestem - westchnęła smutno spoglądając na niego. Naprawdę nie chciała się już kłócić, dość tego. Muszą sobie to wszystko raz na zawsze wyjaśnić.
- Chciałabym żebyś również był szczęśliwy, bo w pełni na to zasługujesz. Jestem pewna, że tak fantastyczna osoba jak ty znajdzie sobie odpowiednią partnerkę. Ja widocznie nigdy nie byłam dla ciebie najlepszym wyborem - najpierw rozdzielili ich jako ludzi, a teraz oboje zdali sobie sprawę z tego, że ich związek widocznie nie był tak idealny, jak kiedyś myśleli. To jednak nie był powód do tego aby się nienawidzili. Nie wyszło im, trudno, trzeba żyć dalej.
- Poza tym.. mamy piękną córkę i jak tylko ją zobaczysz... jest po prostu cudowna - stwierdziła uśmiechając się po chwili.
_________________
<fieldset style="width:260px; border-top:1px solid #bcbcbc; border-left:0px; border-right:0px; border-bottom:0px; padding-left:1px; padding-right:1px;margin-top:-2px"><legend align="center"><div style="font-size:14px; font-family:Georgia; color:#CE8F75">Katherine Pierce</legend><div style="margin-top:-5px; line-height:85%;font-family:Constantia; font-size:11px;text-transform:lowercase;text-align:justify;color:#848484">Being happy  <span style="color:#778A9F"> never goes out of style</fieldset>
 
   Podziel się na:  
Remy Moonlight


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Remy
ZAWÓD – seryjny zabójca
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – czarny charakter
krew ludzka


ZAGRAJ ZE MNĄ

nie ma

20/540 lat/a

M U L T I K O N T A
Rosalie, Vicki, Andy, Warrick

Wysłany: 18 Styczeń 2018   
  
  
Remy

  
Moonlight


Remy wysłuchał cierpliwie słów Katheriny. Miała racje muszą raz na zawsze pogrzebać ten temat. Cóż... wampir miał podejrzenia, że nie mówi szczerze, słyszał, że dziewczyna wiele rzeczy robiła i wykorzystywała ludzi by osiągnąć cel. Miał nadzieję, że w tym przypadku było inaczej, ale nie miał stu procentowej pewności.
- Wiesz po prostu mogłaś wcześniej powiedzieć, że wolisz innego, a nie grać w tą beznadziejną grę - powiedział.
Zastanowił się.
- No nic wracaj do swojego wybranka i niech Ci się wiedzie, a ja wracam do swojego samotnego życia - przyznał.
Łatwo jej mówić, skąd on wytrzaśnie osobę, która zaakceptuje go jakim jest. Astrid z którą wiązał jakieś nadzieje zaginęła i raczej już nie wróci.
- Zostańmy więc przyjaciółmi, a ja będę wyczekiwał Nadii - powiedział i wyciągnął dłoń do niej na zgodę.
_________________

I'M A MONSTER
Would you love a monsterman? Could you understand the beauty of the beast. I would do it all for you, would you do it all. Do it all for me.


 
   Podziel się na:  
Katherine Pierce


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Kath
ZAWÓD – brak
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – protagonista

ZAGRAJ ZE MNĄ

Elijah

19 lat/a

M U L T I K O N T A
Brak

Wysłany: 18 Styczeń 2018   
  
  
Katherine

  
Pierce


Katherine nie potrafiła w tym wypadku kłamać. Naprawdę było jej przykro za to co się stało. Przecież tego nie planowała, bo była szczęśliwa wychodząc za niego. Później jednak życie zupełnie inaczej się potoczyło.
- Remy, ja nigdy nie planowałam cię skrzywdzić. Uwierz mi. To wszystko tak szybko się potoczyło i nie wyszłam za ciebie od tak sobie. Zależało mi na tobie a później chyba zorientowałam się, że próbowałam sobie wmówić, że kocham cię tak, jak dawniej. Chciałam naprawić to, co zostało nam zabrane kiedy byliśmy młodzi, ale wyszło na to, że czułam sentyment.. Za późno się zorientowałam i skrzywdziłam cię tym. Naprawdę nie wiesz, jak mi przykro Remy - szepnęła tylko spoglądając na niego. Nigdy celowo by go nie zraniła. Był ojcem jej córki i dawną miłością. Wampirzyca również podała mu dłoń ściskając ją delikatnie.
- Nadia to piękna kobieta, ale trochę się pogubiła przez te wszystkie lata. Nie wie co teraz zrobić, kiedy wreszcie nas odnalazła, bo tylko to było głównym celem w jej życiu. Proszę pomóż mi ją przekonać, by została tu z nami w Mystic Falls. Straciłam ją już raz, drugi raz tego nie przeżyje - spojrzała na niego z nadzieją. Może on zdoła jako ojciec wpłynąć na nią. Katherine swoje jej powiedziała, ale poparcie przez Remy'iego miałoby podwójną siłę.
_________________
<fieldset style="width:260px; border-top:1px solid #bcbcbc; border-left:0px; border-right:0px; border-bottom:0px; padding-left:1px; padding-right:1px;margin-top:-2px"><legend align="center"><div style="font-size:14px; font-family:Georgia; color:#CE8F75">Katherine Pierce</legend><div style="margin-top:-5px; line-height:85%;font-family:Constantia; font-size:11px;text-transform:lowercase;text-align:justify;color:#848484">Being happy  <span style="color:#778A9F"> never goes out of style</fieldset>
 
   Podziel się na:  
Remy Moonlight


vampire

Informacje ⌄
KSYWKA – Remy
ZAWÓD – seryjny zabójca
MIESZKA W – Mystic Falls
TYP – czarny charakter
krew ludzka


ZAGRAJ ZE MNĄ

nie ma

20/540 lat/a

M U L T I K O N T A
Rosalie, Vicki, Andy, Warrick

Wysłany: 18 Styczeń 2018   
  
  
Remy

  
Moonlight


- Ostatnio byłam w tym urzędzie co były nasze świadectwo małżeństwo czy coś i unieważniłem to tak jakby gdybyśmy nigdy nie byli małżeństwem - wyznał.
Remy nie chciał by taki dowòd istniał. Siłą perswazji wyjaśnił urzędnikowi czemu chce skasować to.
- Już nie grzebmy w już w przeszłości. Stało się, było minęło - odrzekł.
Popatrzył na nią i ucałował ją w policzek.
- Bądźmy w kontakcie. Będę robić wszystko by nasza còrka została z nami. Żegnaj - odrzekł.
Następnie odkręcił się i zniknął z pola widzenia Katheriny.

Z/t
_________________

I'M A MONSTER
Would you love a monsterman? Could you understand the beauty of the beast. I would do it all for you, would you do it all. Do it all for me.


 
   Podziel się na:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Dla Użytkowników:
Uwaga, uwaga! Jegomoście i drogie panie, pochodzący z odległych krain! Otóż ten gustowny wygląd został dostosowany do przeglądarki Google Chrome, którą można sobie pobrać (ZA DARMO!) z internetów i cieszyć się idealnością ów forum (NIE KŁÓĆ SIĘ ZE MNĄ! ... bo mi będzie przykro :( )
Dla Partnerów:
Czy wiesz, że możesz zawrzeć z nami partnerstwo i cieszyć się darmowym iPhonem, który wyślemy Ci w przeciągu 7 dni? Nie? ... no to masz rację. iPhone'a nie dostaniesz, ale co do partnerstwa to mówiłam prawdę - a ja zawsze mówię prawdę, bo jestem tabelką w stopce forum. KLIKEJ TUTEJ. #NOSCAM